kandydatów

Etat Kierowca samochodu osobowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/23/0030
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pojazdów zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria B); przewóz pracowniczy do 9 osób (głównie pracowników, będących obywatelami Indonezji); dbanie o bezpieczeństwo własne, przewożonych pasażerów, przewożonego ładunku oraz użytkowników drogi przez rygorystyczne przestrzeganie "Prawa o ruchu drogowym"; wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych zgodnie z instrukcją obsługi użytkowanego pojazdu; utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym, mycie i czyszczenie pojazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

doświadczenie w prowadzeniu 9-osobowego autobusu - wymaganie mile widziane; gotowość do pracy w godzinach nocnych; gotowość do poddania się odpowiednim badaniom lekarskim przed rozpoczęciem pracy (w przypadku braku ważnych badań lekarskich); mile widziana znajomość języka indonezyjskiego

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie