kandydatów

Etat Project Manager Refrigeration

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Project Manager Refrigeration
Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko:

Oferujemy:
  • Pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę lub B2B, benefity pozapłacowe,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w -  - warsztat narzędziowy, tablet, telefon),
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Opis stanowiska:
  • Zrządzanie projektem nowej instalacji chłodniczej TK lub refitu –  planowanie, nadzór nad -    wszystkimi etapami prac zg z wytycznymi,
  • Określenie zakresu i warunków modernizacji oraz przebudowy, budowy instalacji chłodniczych,
  • Ofertowanie, wycena kosztów i marży projektów,
  • Dobór i koordynowanie zakupu urządzeń,
  • Wybór wykonawców do realizacji projektów,
  • Zarządzenie logistyką realizacji projektów (dostawy, magazynowanie),
  • Zarządzenie harmonogramem projektów,
  • Asysta podczas prac na obiekcie,
  • Odbiór zakończonych prac,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej prac,
  • Rozliczanie kosztów i fakturowanie projektów,
  • Przygotowanie ofert i doprowadzenie do realizacji na duże naprawy, modernizacje,   sprzedaż części na bazie zidentyfikowanych przez techników i koordynatorów możliwości dodatkowej sprzedaży,
  • Osiągnięcie założonych celów zgodnych z planem rocznym,
  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych,
  • Realizacja dodatkowych prac zleconych przez pracodawcę.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2,
  • Świadectwo kwalifikacji typu E SEP – mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.