kandydatów

Etat Kierownik Budowy (wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne)

Firma: Inżynieria Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma Inżynieria Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonawstwie robót wodno-kanalizacyjnych obsługująca duże projekty infrastrukturalne poszukuje Kierownika Robót Sanitarnych.

Kierownik Budowy (wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne)
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac sanitarnych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP oraz zgodnie z umową zawartą z Inwestorem
  • Nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Koordynacja procesów wewnętrznych Przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową
  • Kosztorysowanie (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe)
  • Reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientem i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Generalnego Majstra Budowy, Kierownika Robót lub Kierownika Budowy w danej specjalności
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń
  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • Bogata wiedza branżowa
  • Dyspozycyjność
  • Mobilność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCad, Excel
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i przynależności do firmy
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, komunikatywność i elastyczność
To oferujemy:
  • Współpraca tylko na własnej działalności gospodarczej lub gotowość jej założenia
  • Wynagrodzenie od 10 tysięcy NETTO do uzgodnienia
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia
  • Pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, osobistego i uzyskanie awansu