kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. obsługi prawnej

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi prawnej

Dział Prawny i Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SP_4PZ/2023

Jeśli jesteś osobą samodzielną, lubisz ludzi i szukasz nowych wyzwań zawodowych, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa prawna w zakresie działalności Muzeum
  • opiniowanie i sporządzanie umów, projektów pełnomocnictw, porozumień, odpowiedzi na wnioski dotyczące dostępu do informacji publicznej i innych dokumentów wewnętrznych Muzeum o charakterze formalno-prawnym, w szczególności regulaminów i zarządzeń
  • udzielanie porad prawnych dotyczących stosowania przepisów prawa w obszarze działalności Muzeum w formie konsultacji ustnych oraz pisemnych opinii prawnych
  • sporządzanie projektów pism w ramach korespondencji z organami administracji publicznej lub innymi podmiotami
  • monitorowanie orzecznictwa sądowego oraz zmian w powszechnie obowiązujących przepisach prawa oraz dostosowywanie wewnętrznych regulacji do zmian zachodzących w prawie
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku prawo
  • minimum 1 rok stażu pracy na podstawie umowy o pracę
  • obsługa komputera: Internet, MS Office: Word, Excel
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w jednostkach sektora publicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista, samodzielność, komunikatywność, staranność
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie całkowite w miesięcznej kwocie brutto 5 500 zł – 6 500 zł (w zależności od doświadczenia zawodowego oraz posiadanego stażu pracy)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy
  • świadczenia pozapłacowe – pakiety medyczne, karta multisport
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”