Etat Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Rozliczeń i Kontroli Kosztów

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Rozliczeń i Kontroli Kosztów
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Akceptacja i dekretowanie faktur, bieżąca kontrola faktur oraz uzgadnianie ich z zewnętrznymi dostawcami
  • Przygotowanie i wystawianie zamówień
  • Systematyczna weryfikacja budżetu oraz konsolidacja budżetu i forecastu departamentu
  • Codzienna współpraca z departamentami Finansowymi: Kontrolingiem, Księgowością, Sprawozdawczością, Podatkami
  • Archiwizacja dokumentów
  • Raportowanie i analiza bazy umów
  • Kontakt z kontrahentami odnośnie umów i należności
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze finansowym
  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Jesteś osoba dokładną, skrupulatną i samodzielną
  • Masz rozwinięte umiejętności analityczne pozwalające pracować z dużą ilością danych
  • Charakteryzujesz się dobrą organizacją pracy i umiejętnością współpracy z zespołem
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office, zwłaszcza programem Excel
  • Znasz system SAP (mile widziane)
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Pracę hybrydową (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Telefon z usługami Play (m.in. nawigacja, Tidal, Legimi) + zniżki pracownicze dla bliskich
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie