kandydatów

Etat Pomocnik Galwanizera

Firma: Colibra Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 7898517, z dnia 2023-01-17

Colibra Polska Sp. z o.o.

Firma Colibra zajmuje się produkcją biżuterii w Polsce od ponad 43 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1978 roku. Prowadzimy zakład produkcyjny w podwarszawskim Pruszkowie. Jako doświadczony, polski producent biżuterii, nasze wyroby wykonujemy ręcznie. Staramy się tworzyć wyjątkowe kolekcje. Niektóre z nich są inspirowane historią sztuki, inne największymi pokazami mody, a jeszcze inne współczesnymi trendami.

Pomocnik Galwanizera

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • obsługa linii galwanicznej (przygotowywanie detali, załadunek i wyładunek, kontrola jakości)
  • dbałość o prawidłowe parametry kąpieli galwanicznych
  • nakładanie powłok galwanicznych
  • dbanie o czystość urządzeń

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - możliwość nauki zawodu
  • zaangażowanie, sumienność
  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń

Oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • zdobycie praktycznych umiejętności
  • możliwość podwyższania kwalifikacji