kandydatów

Etat Kasjer

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

 Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Kasjer

Nr ref.: ABP/1210-4/2023

Główne zadania:

  • sprzedaż bezpośrednia produktów pływalni CSR w tym biletów jednorazowych, kart abonamentowych oraz pozostałych usług;
  • przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych;
  • sprawdzanie autentyczności pobranych środków płatniczych;
  • drukowanie raportów fiskalnych;
  • udzielanie informacji klientom bezpośrednio i telefonicznie;
  • wydawanie klientom faktur wystawionych przez CSR;
  • egzekwowanie przestrzegania zapisów Regulaminu korzystania z pływalni w CSR;
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami CSR;
  • organizowanie stanowiska pracy w sposób zapewniający prawidłowe wykorzystanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • świadectwo niekaralności;
  • dyspozycyjność (praca na 2 zmiany i w weekendy);
  • znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność, rzetelność, sumienność i samodzielność;
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.