kandydatów

Etat Doradca Edukacyjny

Firma: Akademia Leona Koźmińskiego miejsce pracy: Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Doradca Edukacyjny
Nr ref.: 1/ADM/DE/CDiKM/23

Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów

Główne zadania:
  • promocja programów edukacyjnych i organizacja eventów z ofertą Uczelni,
  • organizacja procesu rekrutacji programów edukacyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami procesu dydaktycznego,
  • obsługa wykładowców, trenerów, słuchaczy/uczestników programów edukacyjnych,
  • koordynowanie procesu dydaktycznego, w tym obsługa formalności oraz rozliczeń,
  • realizacja semestralnej i rocznej oceny przypisanego procesu SZJ wg aktualnej normy ISO,
  • przygotowywanie zestawień i informacji do raportów na potrzeby CDiKM.
Wymagania:
  • motywacja do zdobywania wiedzy i doświadczenia w obsłudze oferty edukacyjnej ALK,
  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel i Power Point).
  • komunikatywność, sprawność działania w kontakcie z klientem,
  • min. rok doświadczenia na adekwatnym stanowisku pracy,
  • umiejętność zarządzania projektami, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu,
  • pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach,
  • on-linowe i stacjonarne kursy języka angielskiego,
  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego,
  • dostęp do zasobów biblioteki uczelnianej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.