kandydatów

Etat Menedżer Działu Zakupów

Firma: AUTOPITER.PL sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Witamy serdecznie!

Firma Autopiter to nowoczesny sklep internetowy z częściami samochodowymi.

Obecnie owa branża dynamicznie się rozwija, co pozwala nam osiągać doskonałe wyniki.

Praca w szybko rozwijającej się firmie pozwala pracownikom podnosić swój profesjonalizm i w krótkim czasie robić postępy w karierze.

W 2022 roku otworzyliśmy przedstawicielstwa w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Berlinie. W przyszłym roku planujemy otworzyć co najmniej 12 nowych oddziałów.

Szanujemy każdego kandydata i cenimy każdego pracownika.

Menedżer Działu Zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Pozyskiwanie dostawców, rozwój sieci partnerskiej.
  • Przeprowadzenie negocjacji z przedstawicielami firm różnego poziomu.
  • Rejestrowanie dostawców w systemie i koordynowanie warunków współpracy.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w branże części zamiennych i podzespołów motoryzacyjnych, części zamiennych do motocykli i wyposażenia specjalnego, produktów powiązanych. Również  doświadczenie w sferze sprzedaży.
  • Elastyczność i zdolność szybkiego uczenia, koncentracja na wynik, umiejętności komunikacyjne, odpowiedzialność, zdolność do przyjmowania odpowiedzialności.
  • Znajomość komputera, sprzętu biurowego i programów: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook), 1C
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w Firmie międzynarodowej w branży motoryzacyjnej.
  • Stabilne warunki współpracy.
  • Pracę w biurze, możliwe wyjazdy na spotkania biznesowe.
  • Firma nie zapewnia samochodu, ale jest możliwy zwrot za paliwo i telefon.
  • Grafik pracy: 5/2 09:30-18:00, dni wolne - sob., niedz.
  • Oficjalne zatrudnienie.
  • Całkowity dochód 7000 zł przy realizacji planu, kpi + %