kandydatów

Etat Konstruktor Mechanik

Firma: Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 7901883, z dnia 2023-01-18

Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. to przedsiębiorstwo o 120-letniej historii
i ugruntowanej pozycji na rynku, wyspecjalizowane w produkcji urządzeń dźwigowych dla wielu branż przemysłowych.

Konstruktor Mechanik

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Wsparcie merytoryczne i rysunkowe konstruktora wiodącego,
  • Wykonywanie dokumentacji warsztatowej podzespołów urządzeń dźwigowych w terminach wynikających z harmonogramów produkcji i planów,
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji,
  • Konstruowanie oprzyrządowania technologicznego,
  • Współpraca z działem technologii, produkcji i serwisu,
  • Opracowywanie części standardowych,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych ( średnio 2 dni/miesiąc).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budownictwo, budowa maszyn, energetyka, itp.),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi programów technicznych typu AutoCad, Solid Edge oraz pakietu Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Prawo jazdy kategorii B będzie atutem.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie
  • Miła atmosfera pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy