kandydatów

Etat Kierownik Robót / Kierownik Budowy Robót Mostowych

Firma: "PROBUDOWA" sp. z o.o. miejsce pracy: Ciechanów

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Robót / Kierownik Budowy Robót Mostowych
Miejsce pracy: Ciechanów

Obowiązki:

  • kierowanie, koordynowanie i nadzór prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, budżet, harmonogramy i przepisy prawa
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • opracowywanie harmonogramów robót, harmonogramów dostaw i harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych robót budowlanych
  • zarządzanie pracą brygad roboczych oraz firm podwykonawczych na budowie
  • planowanie dostaw, zamawianie oraz kontrola sprzętu i materiałów dostarczanych na plac budowy
  • ścisła współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru, podwykonawcami, dostawcami oraz działami wsparcia w firmie
  • bieżące dokumentowanie postępu robót, prowadzenie dziennika budowy, dokumentowanie roszczeń oraz zgłaszanie możliwości wykonania robót zamiennych i dodatkowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie
  • uczestniczenie w odbiorach, monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń końcowych realizowanych prac własnych i podwykonawczych,
  • realizacja budżetu powierzonej budowy
  • przygotowywanie kompletnej dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót, nadzór nad właściwym przebiegiem sprzedaży robót do Zamawiającego
  • bieżące raportowanie finansowe i rzeczowe w trakcie prowadzonych realizacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budowlane
  • doświadczenie jako kierownik budów/robót w branży mostowej
  • umiejętności pracy w zespole w zróżnicowanym środowisku, zmiennych warunkach i pod presją czasu
  • posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej (uprawnienia mostowe) dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień kolejowych oraz doświadczenie przy realizacji obiektów mostowych na kolei
  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
    i podejmowaniu decyzji
  • dobra znajomość pakietu Office, AutoCAD. Mile widziana znajomość MS Project
  • gotowość do pracy w delegacji
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B
  • atrakcyjną pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, samochód, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus, opieka zdrowotna LUX MED)