kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Systemów IT

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Starszy Specjalista ds. Systemów IT
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Rozwój systemu informatycznego (Dev):
    • analiza wpływu planowanej zmiany na System IT - uzgodnienie z biznesem zakresu zmian
    • samodzielna konfiguracja lub zlecenie zmian do dostawcy
    • odbiór i przetestowanie zmiany
    • wdrożenie produkcyjne
  • Utrzymanie systemu informatycznego (Ops):
    • rozwój systemu monitorowania aplikacji
    • obsługa zgłoszeń i naprawa błędów w tym współpraca z dostawcą
    • planowanie rozbudowy - tuning, capacity planning"
    • prowadzenie projektów wewnątrz IT jako TPL (Technical Project Leader)
Poszukujemy Ciebie, jeśli:
  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Masz 6 lat  doświadczenia w rozwoju systemów IT: Java,  WebService (REST, WS), SQL i PL/SQL, xml/json/xsd
  • Znasz zagadnienia techniczne w branży telekomunikacyjnej
  • Wyróżniają Cię wysokie umiejętności komunikacyjne, organizatorskie oraz samodzielność w działaniu
  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Pracę hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę