kandydatów

Etat Doradca / Doradczyni Klienta

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Doradca / Doradczyni Klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4. miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Coral Travel Poland oraz Odeon Tours poszukują osób do pracy w dziale wsparcia Klienta.

Twoje zadania:
  • Przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji od Klientów (drogą telefoniczną oraz e-mailową),
  • Kontakt z Klientami, działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w celu rozpatrzenia reklamacji,
  • Procesowanie reklamacji pomiędzy Działami Firmy a podmiotami zewnętrznymi,
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy oddziałami Grupy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisko – minimum 2 lata, mile widziane doświadczenie w branży turystycznej,
  • Znajomość języka polskiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego: hiszpański, grecki, rosyjski, turecki,
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office Znajomości MS Office w stopniu średniozaawansowanym,
  • Gotowość do pracy zmianowej, 7 dni w tygodniu.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • Pracę w trybie 3-zmianowym,
  • Pakiet szkoleń, w tym szkolenia w naszych kierunkach wakacyjnych i wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie pracy,
  • Nowoczesne, świetnie wyposażone biuro w świetnej lokalizacji,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa, SystemMultikafeterii, pobyt wnaszych hotelach na preferencyjnych warunkach (dla Ciebie i Twoich bliskich)