Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. budowania relacji i wsparcia klienta hipotecznego

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

St. Specjalista(-ka) ds. budowania relacji i wsparcia klienta hipotecznego

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: JW/005/0123

mBank to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

Szukamy doświadczonego specjalisty, aby powierzyć mu obsługę naszych klientów. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów detalicznych (m.in. rachunki, kredyty, ubezpieczenia, hipoteki),
  • pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad powierzonym portfelem klientów,
  • pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z deweloperami i pośrednikami na rynku nieruchomości,
  • realizowanie celów jakościowych i ilościowych.

Twój niezbędnik:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą produktów kredytowych hipotecznych i pozyskiwaniem klientów,
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne),
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z pośrednikami kredytowymi, biurami nieruchomości, deweloperami.