kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta z branży szkoleń językowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 16/2023
Zadania:
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientami
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży 2 lata
  • Dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Komunikatywność i orientacja na osiągnięcie celu
  • Pozytywne nastawienie :)
Firma oferuje:
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie UoP lub B2B
  • Motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in. : dofinansowanie do szkoleń językowych, opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej adekwatnie do potrzeb
  • Interesującą pracę pełną wyzwań i realny wpływ na kształt biznesu
  • Szkolenie wdrażające z nowych obowiązków oraz wsparcie mentora
  • Przyjazną atmosferą i pracę w zgranym zespole
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.