kandydatów

Etat Manager artystyczny klubu jazzowego

Firma: Le Cabaret miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7905615, z dnia 2023-01-20

Le Cabaret

Manager artystyczny klubu jazzowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opieka nad line up, booking artystów, budowanie społeczności ambasadorów klubu jazzowego Le Cabaret
  • Planowanie strategii rozwoju, kierunku programowego klubu jazzowego, wizerunku marki Le Cabaret
  • Tworzenie i kompleksowa organizacja stałych projektów rozrywkowych klubu
  • Prowadzenie komunikacji poprzez kanały SM (m.in. Facebook, Instagram)
  • Tworzenie kosztorysów i ich rozliczanie
  • Opracowywanie koncepcji i realizowanie wydarzeń
  • Organizowanie i nadzór jakości pracy obsługi nad wydarzeniami

Wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości rynku wydarzeń artystycznych i ogólnej wiedzy w dziedzinie kultury
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania i odpowiedzialności za projekty
    Bardzo dobrej znajomości aktualnych trendów z zakresu marketingu, mediów społecznościowych
  • Samodzielności w realizowaniu powierzonych projektów
  • Dyspozycyjności, zdolności do pracy pod presją czasu, kreatywności i wychodzenia z inicjatywą
  • Znajomości j. angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole oraz otwartości na ludzi
  • Pasji do muzyki, wydarzeń kulturalnych i sztuki

Oferujemy

  • Przyjazną i twórczą pracę w młodym zespole
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej i kariery
  • Ambitne projekty, możliwość realnego wpływu na działanie klubu jazzowego
  • Pracę przy niestandardowych oraz innowacyjnych projektach
  • …. i wiele więcej

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2023
Wyświetleń: 81