Etat Asystent / Asystentka ds. wsparcia sprzedaży z językiem angielskim

Firma: BALTRA SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

BALTRA, to firma w 100% firma z polskim kapitałem ,  zajmująca się handlem zagranicznym, w branży spożywczej (głównie mięsnej). Eksportujemy i importujemy elementy schłodzone, jak i mrożone zarówno mięsa czerwonego , jak i białego .

Obsługujemy klientów na terenie UE , jak i poza nią.

Asystent / Asystentka ds. wsparcia sprzedaży z językiem angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Logistyczne i handlowe wsparcie handlowca;
  • Budowanie bazy handlowej;
  • Nadzorowanie rozwoju bazy klientów (wyszukiwanie potencjalnych klientów Internet/ telefon oraz kontakt z dotychczasowymi klientami;
  • Rozwiązywanie reklamacji;
  • Monitorowanie i pilnowanie terminów dostaw i płatności;
  • Kompletowanie dokumentacji handlowej.
Wymagania:
  • Znajomości języka angielskiego i drugiego języka obcego (francuski / niemiecki / hiszpański / szwedzki) na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie;
  • Znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności w realizowane projekty;
  • Kreatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane, uzależnione od osiągniętych wyników;
  • Dobra atmosferę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę i wspólny cel;
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • Możliwość ciągłego rozwoju;
  • Dogodną lokalizację biura, oraz indywidualnie dostosowane narzędzia pracy.