kandydatów

Etat Account Manager Dach - poligrafia

Firma: UDS S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7906404, z dnia 2023-01-20

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Account Manager Dach - poligrafia

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Budowanie partnerskich relacji z klientem
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta i umiejętne komunikowanie ich wewnątrz firmy
  • Multitasking- umiejętność prowadzenia wielu projektów na różnych etapach, bardzo dobra organizacja pracy
  • Koordynacja projektów w wyznaczonych ramach czasowych oraz  budżetowych
  • Praca w wewnętrznym systemie i archiwizowanie projektów
  • Realizacja wyznaczonych planów i harmonogramu,
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Wymagania

  • Biegła  znajomość  języka niemieckiego lub/i angielskiego (warunek konieczny)
  • Zmysł techniczny oraz umiejętność przekazania wiedzy technologicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu kanałami sprzedaży
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne; dynamiczne podejście do sprzedaży
  • Efektywne organizowanie pracy i zarządzania czasem
  • Nastawienie na cel oraz proaktywność w działaniu
  • Czynne prawa jazdy kat. B.
  • Mile widziana wiedza techniczna z branży poligraficznej
  • Mile widziana umiejętność wykonywania kalkulacji projektowych

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.