kandydatów

Etat Pracownik Fizyczny

Firma: "PROBUDOWA" sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Fizyczny
Miejsce pracy: Pruszków
Obowiązki:
  • wsparcie brygady wod - kan;
  • roboty ogólnobudowlane;
  • prace przy branży drogowej.
Wymagania:
  • punktualność, pracowitość, dobra organizacja pracy, praca zespołowa;
  • predyspozycje do pracy na wysokości;
  • prawo jazdy oraz znajomość niwelatora dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę;
  • wyżywienie na budowie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • odzież roboczą,
  • wynagrodzenie 4 300 - 4 500 netto.