kandydatów

Etat Team Leader

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Team Leader
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą zespołu rekrutacyjnego
  • Odpowiedzialność za wynik zespołu
  • Rekrutacja członków zespołu i tworzenie strategii rozwoju zespołu
  • Rozwój i utrzymywanie relacji biznesowych w zakresie finansów i bankowości
  • Pozyskiwanie nowych zleceń do realizacji u obecnych i nowych klientów
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych dla klientów
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji lub sprzedaży – mile widziane w branży rekrutacyjnej
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobry poziom j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Świadomość biznesowa
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 10.000 – 12.000 podstawy + premia indywidualna + premia zespołowa
  • Jasny system premiowy od każdego zamkniętego projektu rekrutacyjnego
  • Pakiet benefitów (Multisport, Medicover, wspólny lunch raz w tygodniu)
  • Hybrydowy system pracy
  • Dodatkowe dni urlopowe