kandydatów

Etat Kierownik Budowy – budownictwo jednorodzinne

Firma: 4House-Bud Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7913073, z dnia 2023-01-23

4House-Bud Sp. z o.o.

Firma budowlana zajmująca się kompleksową budową domów jednorodzinnych, budynków usługowych, jak również osiedli domów jednorodzinnych.

Kierownik Budowy – budownictwo jednorodzinne

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych,
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót oraz raportowanie postępów robót,
  • Zarządzanie finansami prowadzonych projektów,
  • Optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie budowy,
  • Nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż,
  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • Odbiory prac oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego,
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych,
  • Kontakt i budowanie dobrych relacji z Klientami i partnerami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe/techniczne,
  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego w praktyce oraz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • Doświadczenie jako Kierownik Budowy – min. 2 lata,
  • Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji w budownictwie jednorodzinnym w pełnym zakresie (stan surowy + stan deweloperski + wykończenia),
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i koordynacji pracy pracowników i podwykonawców na budowie,
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów, wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne,
  • Dojrzałość emocjonalna, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko kierownicze,
  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
  • Miłą atmosferę w pracy, Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pakiet benefitów: Dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.