kandydatów

Etat Listonosz paczkowy

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Listonosz paczkowy

Miejsce pracy: Siedlce oraz Mińsk Mazowiecki

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny,
  • załadunek, rozładunek i doręczanie przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
  • bezpośrednia obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, udzielanie informacji o świadczonych usługach,
  • rozliczanie się z przesyłek, gotówki wg określonych procedur,
  • odpowiedzialność za powierzone przesyłki i środek transportu oraz dbanie o pozytywny wizerunek PP,
  • obsługa smartfona, terminala płatniczego.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie min. zawodowe,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
  • jesteś odpowiedzialny/a, sumienny/a i dokładny/a,
  • jesteś osobą samodzielną i potrafisz zorganizować własną pracę,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą kulturalną i potrafisz współpracować z klientami,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość topografii obsługiwanego obszaru.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!