kandydatów

Etat Kierownik Kontraktów

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7914297, z dnia 2023-01-23

Klient portalu Praca.pl

Kierownik Kontraktów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie, planowanie, harmonogramowanie i budżetowanie projektów we współpracy z Działem Handlowym;
  • Weryfikacja projektów umów z zamawiającymi;
  • Ustalanie z podwykonawcami warunków współpracy na projektach;
  • Alokacja Kierowników Robót na projekty budowlane i instalacyjne;
  • Wyznaczanie celów, nadzór i monitoring realizacji projektów prowadzonych przez Kierowników Robót;
  • Zatwierdzanie opracowanych przez Kierowników Robót planów naprawczych oraz nadzorowanie ich wprowadzania;
  • Opisywanie / weryfikacja / akceptacja faktur;
  • Wyznaczanie KPI dla projektów wewnętrzny;
  • Raportowanie postępów w wykonaniu umów z zamawiającymi;

Wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych i instalacyjnych
  • Ukończone studia wyższe techniczne;
  • Prawo jazdy kat B.;
  • Dobra znajomość AutoCAD;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi lub w zakresie sieci i inst. Sanitarnych;
  • Umiejętność skoordynowania zespołu;
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej i zespołu;
  • Gotowość do pracy w delegacjach i podróżach służbowych
  • Dobra znajomość rynku materiałów i usług w branży instalacji sanitarnych i budowlanej;

Oferujemy

  • Dużą samodzielność planowania pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Forma współpracy: umowa o pracę / kontrakt B2B (według preferencji kandydata);
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości;