kandydatów

Etat Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń

Firma: Ekotrade Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7914360, z dnia 2023-01-23

Firma EKOTRADE Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • instalacja i uruchomienie technicznych systemów zabezpieczeń (CCTV, SSWiN, KD, PPOŻ);
  • realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów systemów zabezpieczeń;
  • konserwacje nadajników pożarowych, przekaźników/retransmiterów łączności;
  • utrzymanie w łączności i sprawności nadajników monitoringu;
  • montaż i demontaż elementów systemów zabezpieczeń i monitoringu.

Wymagania

  • doświadczenie w branży;

  • prawo jazdy kat. B;

  • niekaralność;

  • zdolność do pracy na wysokości pow. 3m;

  • dyspozycyjność;

  • dokładność i sumienność;

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy;

  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne;
  • wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego lub możliwość jego uzyskania;
  • uprawnienia SEP lub możliwość ich uzyskania.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + system prowizyjny;
  • niezbędne narzędzia pracy: ryczałt na paliwo, telefon komórkowy, laptop;
  • możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych;
  • możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • dostęp do pakietów medycznych CMP;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU.