Etat Asystent / Asystentka Dziekana i Prezesa Fundacji Rozwoju

Firma: Akademia Leona Koźmińskiego miejsce pracy: Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Asystent / Asystentka Dziekana i Prezesa Fundacji Rozwoju
Nr ref.: 2/ADM/DE/CDiKM/23

Centrum Doradztwa i Kształcenia Menadżerów

Główne zadania:
  • wspieranie Dziekana i Prezesa Fundacji Rozwoju w codziennych aktywnościach,
  • prowadzenie kalendarza, organizacja i obsługa spotkań, sporządzanie notatek,
  • współpraca z pozostałymi działami uczelni, zapewnienie obiegu dokumentacji,
  • obsługa korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej,
  • prowadzenie sprawozdawczości z Centrum oraz Fundacji Rozwoju,
  • przygotowywanie pism, tekstów przemówień, tekstów do Social media i prezentacji,
  • obsługa telefoniczna klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych, (również w języku angielskim),
  • współpraca z Zespołem Fundacji w każdym z obszarów: Projektowym, Komunikacji i Marketingu,
  • nawiązywanie współpracy i kontakt z Partnerami,
  • nadzór nad terminowością realizowanych przez Fundację planów i zadań,
  • przygotowywanie materiałów, zestawień, baz i raportów na potrzeby realizacji powyższych działań, w tym ofert i propozycji projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub obsłudze klienta biznesowego,
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel i Power Point).
  • komunikatywność, sprawność działania w kontakcie z klientem,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania projektami,
  • „lekkie pióro”, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu,
  • rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach,
  • on-linowe i stacjonarne kursy języka angielskiego,
  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego,
  • dostęp do zasobów biblioteki uczelnianej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.