kandydatów

Etat Specjalista ds. Koordynacji Serwisu

Firma: Abplanalp Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7915017, z dnia 2023-01-24

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od ponad 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Specjalista ds. Koordynacji Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja i kontrola prac inżynierów serwisu, świadczących usługi serwisowe na terenie całej Polski
  • czuwanie nad przestrzeganiem terminów
  • prowadzenie dokumentacji
  • rozliczanie prac podległych inżynierów serwisu
  • nadzorowanie i monitorowanie realizacji planów i harmonogramów prac serwisowych
  • bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, informowanie o statusie zgłoszonych zdarzeń, itp.)
  • aktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
  • współtworzenie ofert na usługi serwisowe
  • tworzenie raportów oraz analiz dotyczących prac serwisowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży maszynowej)
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dojrzałość i odpowiedzialność
  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji i realizowania zadań
  • bardzo dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność dokonywania szybkiej analizy pod kątem logistycznym
  • swobodna komunikacja i umiejętność współpracy w różnorodnym otoczeniu biznesowym

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Prywatny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym
  • Kartę MultiSport po okresie próbnym
  • Dofinansowanie wypoczynku w ramach ZFŚS
  • Pracę w systemie hybrydowym - liczba dni obecność w biurze w Warszawie do indywidualnego ustalenia w zależności od miejsca zamieszkania