kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży Eksportowej

Firma: Verona Products Professional Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma kosmetyczna Verona Products Professional Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży Eksportowej

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Ewidencja i prowadzenie korespondencji handlowej
  • Realizacja zadań i planów sprzedażowych
  • Wspieranie pracy działu eksportu w firmie
  • Realizacja polityki handlowej firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - obowiązkowo
  • Dobra znajomość pakietu Office szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B mile widziane
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w młodym, przyjaznym i twórczym środowisku
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multi Sport

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.