kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi klienta (Customer Service)

Firma: Jan de Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7919976, z dnia 2023-01-24

Jan de Rijk Logistics, wiodący europejski dostawca usług logistycznych, dysponujący nowoczesną flotą 1000 pojazdów i różnymi specjalistycznymi magazynami. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym rozwiązania intermodalne, transport międzynarodowy, logistykę kontraktową, detaliczną, transport kontenerowy, transport o kontrolowanej temperaturze (chłodnie), logistykę eventową i spedycję.

www.janderijk.com

Specjalista ds. Obsługi klienta (Customer Service)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jan de Rijk Logistics Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie poszukuje specjalisty ds. Obsługi klienta ( Customer Service)

Zakres obowiązków:

  • Bieżące informowanie klienta o zamówieniach, najbliższych planowanych wysyłkach i opóźnieniach,
  • Analizowanie krótko- i średnioterminowych prognoz od klientów,
  • Informowanie klienta o bieżących ograniczeniach w realizacji zamówień,
  • Dbanie o relacje z klientami i zapewnienie optymalnego poziomu obsługi,
  • Monitorowanie i optymalizacja wskaźnika dostaw na czas – OTD.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta – współpraca z klientami międzynarodowymi,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny), a kolejne języki będą dodatkowym atutem,
  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość wykonywania zadań,
  • Umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami i presją czasu oraz szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielne identyfikowanie problemu i szukanie rozwiązań,
  • Komunikatywność,
  • Prace dodatkowe zlecane przez przełożonych.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Świetną atmosferę w dynamicznym zespole - bardzo zgrany, nierotujący Zespół,
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - w kontakcie z Klientami, Kontrahentami.