kandydatów

Etat Ślusarz / Spawacz

Firma: P.P.H. METPOL miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7922910, z dnia 2023-01-25

poszukuje pracownika na stanowisko:

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Montaż odrodzeń - przęsła, bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki

Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz prawo jazdy kat. C

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowa o pracę po trzy- miesięcznym okresie próbnym