kandydatów

Etat Specjalista ds. Wdrażania Nowych Produktów

Firma: Bank Millennium S.A. miejsce pracy: Warszawa

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Specjalista ds. Wdrażania Nowych Produktów
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów rynku kapitałowego w Biurze Maklerskim Banku Millennium SA
  • Udział we wszelkich działaniach mających na celu wprowadzanie usprawnień procesów
    i podnoszenie jakości świadczonych usług
  • Współpraca z administratorami zasobów informatycznych, zespołami IT oraz jednostkami biznesowymi w zakresie wdrażanych projektów oraz eksploatowanych aplikacji
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej dla nowych produktów i usług
  • Przygotowanie regulaminów oraz instrukcji produktowych z zakresu systemu informatycznego, serwisu internetowego oraz usług maklerskich
  • Szkolenie w zakresie używanego oprogramowania oraz zasad obsługi klientów dla pracowników innych jednostek
  • Testowanie funkcjonalności systemu informatycznego i systemu internetowego
  • Tworzenie propozycji zmian regulacji wewnętrznych i zewnętrznych dla produktów w odpowiedzi na zmiany w otoczeniu prawnym i technicznym
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość produktów rynku kapitałowego
  • Doświadczenie w rozwoju tych produktów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • Umiejętności analityczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz prezentacyjne
  • Samodzielność, dokładność, sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i sprawne działanie pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Pracę hybrydową w Warszawie lub w Gdańsku
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony przełożonego i doświadczonych specjalistów
  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze rynków kapitałowych