kandydatów

Etat Junior Project Manager

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Junior Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Harmonogramowanie prac
  • Udział w przetargach
  • Wybór wykonawców
  • Udział w negocjacjach umów
  • Udział w sporządzaniu umów
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych.
  • Dbanie o terminową i prawidłową realizację zadań oraz jakość ich wykonania.
  • Kontrola i dokumentowanie działań na każdym etapie projektu
  • Współpraca oraz komunikacja z zespołem mająca na celu zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier projektu, Inżynier budowy lub na pokrewnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży energetycznej lub pokrewnej
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop itp.)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet benefitów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.