kandydatów

Etat Technik Serwisu ds. rozwiązań serwerowych i komputerów

Firma: Ensalta sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Technik Serwisu ds. rozwiązań serwerowych i komputerów
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • wsparcie techniczne klientów w zakresie sprzętu komputerowego i serwerowego
  • utrzymanie oraz konfiguracja infrastruktury IT
  • diagnozowanie i rozwiązywanie technicznych problemów związanych z systemem operacyjnym oraz sprzętem IT
  • udział w realizacji wdrożeń informatycznych u klientów
  • planowanie i organizacja wdrożeń systemów informatycznych
  • kontakt z klientem w zakresie przyjmowania i rejestrowania zgłoszeń serwisowych
  • zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, nowego sprzętu
  • tworzenie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznych
Nasze wymagania:
  • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania
  • praktyczna znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego i/lub sieciowego
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego i elementów konfiguracji
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Linux i/lub Windows
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2023
Wyświetleń: 49