kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. zakupów

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.

Do naszego Zakładu w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Planowanie oraz realizacja dostaw materiałów i usług
  • Rozliczanie dokumentów transakcyjnych
  • Wsparcie pionu operacyjnego w bieżącej działalności
  • Współpraca z kontrahentami
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach i/lub planowaniu, logistyce
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania relacji z kontrahentami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.