kandydatów

Etat Manager Zespołu

Firma: 4 Leaders miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą niezależnych Przedsiębiorców z branży finansowej, którzy odnieśli sukces.

Na co dzień wspieramy się, rozwijamy i doskonalimy, by osiągać najlepsze rezultaty i pomagać naszym Klientom.

Manager Zespołu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • skuteczna realizacja celów sprzedażowych,
  • zarządzanie Zespołem Doradców,
  • inspirowanie, motywowanie i wspieranie członków Zespołu w osiąganiu zamierzonych rezultatów,
  • prowadzenie szkoleń i rozwój kompetencji Pracowników,
  • rekrutacje nowych członków Zespołu,
  • wsparcie merytoryczne i operacyjne Doradców na każdym etapie realizacji celów.
 Wymagania:
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem,
  • posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie,
  • potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją i Zespołu,
  • cenisz sobie emocje i wolisz budowanie relacji z ludźmi bardziej niż wypełnianie sztywnych tabelek w Excelu,
  • jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • przedsiębiorczość i zorientowanie na cel to Twoje mocne strony,
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • ważna jest dla Ciebie etyka pracy.
Oferujemy:
  • wysokie i stabilne dochody,
  • 2-letni program wsparcia finansowego,
  • system szkoleń,
  • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • wsparcie dyrektora i pomoc w procesach rekrutacyjnych,
  • elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,
  • pracę w różnorodnym, doświadczonym Zespole i przyjazną atmosferę!