Etat Młodszy inżynier ds. wsparcia technicznego - student, absolwent (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Warszawa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów: globalnego lidera technologicznego, koncentrującego swoje działania na inteligentnej infrastrukturze zdecentralizowanych systemach energetycznych, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu przetwórczego i produkcyjnego, a także na inteligentnych rozwiązaniach mobilnych dla branży transportu drogowego i kolejowego poszukujemy:

Młodszy inżynier ds. wsparcia technicznego - student, absolwent (m/k)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MIWS/WAW/0123

Obowiązki:

  • wsparcie techniczne w zakresie napędów elektrycznych,
  • parametryzacja i uruchamianie przemienników częstotliwości,
  • dobór techniczny produktów,
  • przygotowanie dokumentacji technicznych,
  • tłumaczenie dokumentacji, prezentacji i materiałów szkoleniowych,
  • prowadzenie serwisów internetowych,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • status studenta lub absolwenta kierunku technicznego,
  • znajomość zagadnień z zakresu: energoelektroniki/elektroniki/automatyki/robotyki/informatyki,
  • nie wymagamy doświadczenia.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia SEP (możliwość wyrobienia po zatrudnieniu).

Oferujemy:

  • widełki wynagrodzenia 25-30 zł brutto za godzinę na UZ, 5000-5500zł brutto na UoP,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • elastyczny czas pracy, od poniedziałku do piątku – możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie oraz nauki od najlepszych specjalistów w branży,
  • pakiet dodatkowych benefitów – karta rekreacyjno-sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • ciekawe, pełne wyzwań stanowisko.
www.trenkwalder.pl