kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma powstała, by pomagać pracownikom i pracodawcom w całej Polsce, pośrednicząc w procesach rekrutacyjnych oraz obsłudze kadrowo- płacowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która sięga po nowoczesne narzędzia i metody HR. Dzięki temu wspieramy rozwój zawodowy osób poszukujących pracy oraz zwiększamy wydajność przedsiębiorstw. Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych/ZUS/Pfron,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań kadrowo - finansowych,
  • prowadzenie spraw kadrowo- płacowych.
Wymagania:
  • doświadczanie na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie ( preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki ),
  • umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność oraz samodzielność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie zawodowego,
  • pon. – pt. 8.00 -16 .00,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju.