kandydatów

Etat Specjalista ds. Handlowych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

ODDZIAŁ WARSZAWA POSZUKUJE

osoby gotowej dołączyć do zespołu

Specjalista ds. Handlowych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Opis stanowiska:
  • Obsługa handlowa realizowanych budów;
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami dotyczących cen oraz warunków handlowych;
  • Przygotowanie umów z dostawcami i podwykonawcami;
  • Koordynacja i prowadzenie spisów umów, listy kontrahentów, koordynacja obiegu dokumentów;
  • Udział w negocjacjach z potencjalnymi Zleceniodawcami i opiniowanie umów;
  • Prowadzenie i aktualizowanie banku danych dotyczącego dostawców i podwykonawców;
  • Udział w opracowywaniu ofert dla Zleceniodawców prywatnych oraz dotyczących zamówień publicznych.
Wymagania:
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • Znajomość rynku podwykonawców i dostawców;
  • Znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel);
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych;
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.