kandydatów

Etat Prawnik / Radca Prawny

Firma: SERIS Konsalnet Security sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Prawnik / Radca Prawny
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • sporządzanie oraz opiniowanie umów gospodarczych;
  • kontakt z organami administracji publicznej;
  • analiza i opracowywanie dokumentacji w języku polskim i angielskim zgodnie z przepisami prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • obsługa spraw korporacyjnych, w tym: KRS, uchwały oraz pełnomocnictwa;
  • sporządzanie dokumentów korporacyjnych;
  • wsparcie wewnętrzne dla jednostek organizacyjnych.
Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dużej korporacji;
  • znajomość prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • uprawnienia radcy prawnego;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość języka francuskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę/B2B;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • opiekę medyczną w Lux -Med;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach;
  • wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (tj. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do zakupu okularów, wypoczynek dzieci i opieka nad dziećmi);
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym.