kandydatów

Etat Pracownik inżynieryjno- techniczny

Firma: Uniwersytet Warszawski miejsce pracy: Warszawa

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego
zatrudni pracownika na stanowisko w grupie pracownik inżynieryjno-
techniczny do działu techniczno-eksploatacyjnego
Pracownik inżynieryjno- techniczny
Nr ref.: REKRUTACJA – pracownik działu techniczno- eksploatacyjnego
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (kierunek: elektrotechnik, elektryk lub pokrewne);
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku technicznym;
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość działania instalacji i urządzeń stosowanych w budynkach dydaktyczno - naukowych;
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (MS Office);
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • inicjatywa, zaangażowanie;
  • mile widziana: znajomość języka angielskiego, znajomość obsługi systemu BMS (Delta Controls).
Zakres obowiązków:
  • kontrola stanu budynku oraz poprawności pracy instalacji i urządzeń z poziomu BMS;
  • raportowanie stwierdzonych nieprawidłowości i zgłaszanie usterek;
  • weryfikacja realizacji napraw/prac zleconych firmie konserwacyjnej oraz innym firmom zewnętrznym;
  • podejmowanie inicjatyw oraz prowadzenie działań zmierzających do optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości;
  • współpraca z innymi działami Uniwersytetu Warszawskiego;
  • uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych;
  • inne prace związane z utrzymaniem dobrostanu budynku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, pożyczki oraz zapomogi z ZFŚS itp.);
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego lub ubezpieczenia
  • zdrowotnego na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość wykupienia karty sportowej Fit Profit;
  • możliwość korzystania z zajęć na basenie lub ściance wspinaczkowej w Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Banacha 2a;
  • "bon edukacyjny" dla dzieci pracowników;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w miłej atmosferze.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

treść informacji