kandydatów

Etat Key Account Manager z językiem niemieckim

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Warszawa

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się, nowoczesna organizacja, która już od kilku lat kreuje trendy na polskim rynku artykułów dziecięcych. Dostarczająca klientom produkty wyróżniające się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i wyszukanym wzornictwem. Firma, którą tworzą kreatywni ludzie z pasją, zorientowani na tworzenie środowiska pracy charakteryzującego się przyjazną i pozytywną atmosferą, w której wspiera się pracowników i bardzo dba o ich rozwój.

Obecnie w związku z jej rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy profesjonalisty - managera w obszarze sprzedaży międzynarodowej. Osoby samodzielnej, rozumiejącej priorytety biznesowe, z silną motywacją dążenia do wyznaczonego celu i o ponadprzeciętnych zdolnościach interpersonalnych i negocjacyjnych.

Key Account Manager z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie sprzedażą na rynku niemieckim
  • pozyskiwanie nowych kluczowych klientów i poszerzanie sieci kontaktów
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontaktach z klientami oraz zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu sprzedaży i bieżącej współpracy
  • implementacja strategii sprzedaży na podległym terenie
  • monitoring rynku i bieżąca obserwacja działań konkurencji
Nasze wymagania:
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B
  • doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • idealny kandydat posiada doświadczenie w branży artykułów dziecięcych
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji warunków handlowych
  • konsekwencja w dążeniu do samodzielnie wyznaczonych i uzgodnionych celów
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do realizacji zadań
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • wymarzone środowisko do pracy i rozwoju (przyjazne szefostwo, koleżeństwo i cała organizacja)
  • pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy
  • budżet szkoleń grupowych i indywidualnych oraz integracyjnych
  • dostęp do produktów z oferty firmy w atrakcyjnych cenach
  • hybrydowa organizacja czasu pracy i/lub praca zdalna
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.