kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych i AKPiA

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

ERBUD INDUSTRY

Dynamicznie rozwijająca się firma, należąca do Grupy Erbud,

Kierownik Robót Elektrycznych i AKPiA
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Aktywne uczestnictwo w procesie przygotowania ofert dla Klientów ERBUD Industry w obszarze robót elektrycznych oraz AKPiA, według modelu, zaprojektuj i wybuduj

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku elektrycznym;
  • doświadczenie w pracy, najlepiej nie tylko w biurze w procesie przygotowania ofert ale i na budowie przy nadzorze prac elektrycznych dla obiektów przemysłowych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne, itp.);
  • branżowe uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD.

Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.