kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. kadrowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/01137
OBOWIĄZKI:
Do głównych zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało: - rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno prawnych- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym- weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne)- sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON- przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy- wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników, śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Karta nauczyciela
Uprawnienia: Kodeks Pracy

Wymagania inne:

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia średniego, co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i karty nauczyciela, znajomości różnych form zatrudniania oraz praktycznej umiejętności rozliczania tych umów, praktycznej wiedzy z zakresu administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych, umiejętności sporządzania deklaracji ZUS, podatkowych do US, statystycznych do GUS, wiedzy w obszarze naliczania wynagrodzenia z umów o prace i umów cywilnoprawnych, odpowiedzialności, terminowości, samodzielności i rzetelności w codziennej pracy, znajomość programu VULCAN będzie dodatkowym atutem, bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności biegłości w programie Excel, komunikatywna znajomość języka polskiego.Do głównych zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało: - rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno prawnych- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym- weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne)- sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON- przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy- wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników, śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy