Etat Trener Wewnętrzny - Ekspert w dziale szkoleń i digitalizacji HR

Firma: Carrefour Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Trener Wewnętrzny - Ekspert w dziale szkoleń i digitalizacji HR
Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • Doświadczenie - ukończoną Szkołę Trenerów lub min. 3 lata doświadczenia w pracy w charakterze trenera. Mile widziane dodatkowe udokumentowane kwalifikacje np. do prowadzenia coachingu, facylitacji spotkań, znajomości różnych metod szkoleniowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z kompetencji menedżerskich, z kluczowych kompetencji tj. komunikacja w zespole, informacja zwrotna na bieżąco, budowanie zaangażowania. Mile widziane doświadczenie w branży retail.
  • Postawę ’digital first’, otwartość na media społecznościowe i nowe technologie w pracy trenera. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu contentu e-learningowego, infografik i materiałów promocyjnych w portalach typu Canva.
  • Bycie graczem zespołowym, otwartość na różnorodność, umiejętność słuchania i słyszenia potrzeb rozmówcy. Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym i stale zmieniającym się środowisku, elastyczne podejście, kreatywność.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym.
  • Gotowość do podróży do sklepów sieci Carrefour w celach szkoleniowych (wg potrzeb biznesowych)
  • Prawo jazdy kat. B
Twoje zadania:
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla małych i dużych grup w formie stacjonarnej i on-line.
  • Tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych blended-learning.
  • Prowadzenie strategicznych projektów szkoleniowych w całej organizacji, wspólpraca z Grupą Carrefour, wdrażanie globalnych rozwiązań szkoleniowych w Carrefour Polska.
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi; współpraca z firmami szkoleniowymi; mierzenie efektywności realizowanych działań edukacyjnych.
Mamy dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę na czas nieokreślony już po pół roku.
  • Możliwość łączenia pracy z domu z pracą w naszych różnorodnych lokalizacjach.
  • Ścieżka kariery, którą możesz samodzielnie kształtować.
  • Szansa tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym.
  • Zniżka na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy.
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem