kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista Serwisu

Firma: Bołtowicz Sp. J. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7952637, z dnia 2023-02-03

Firma Bołtowicz Sp. J.

autoryzowany dealer samochodów Mazda

Recepcjonistka / Recepcjonista Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: RS/2023

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta zgodnie z procedurami marki (producenta)
  • Telefoniczne badanie satysfakcji Klientów korzystających z usług firmy
  • Obsługa korespondencji (przyjmowanie oraz dystrybucja poczty przychodzącej i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów, itp.)
  • Kierowanie ruchem Klientów (połączenia telefoniczne oraz Klienci wchodzący do firmy)
  • Kontrola jakości pracy firmy sprzątającej
  • Dbałość o satysfakcję Klientów oraz pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Wykształcenie średnie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy