kandydatów

Etat Zarządca Rezydencji / Majordomus / House Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7957179, z dnia 2023-02-06

Klient portalu Praca.pl

Zarządca Rezydencji / Majordomus / House Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego Zarządcy Rezydencji, który potrafi sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie standardów obsługi oraz dyskrecji. Poszukujemy osoby absolutnie godnej zaufania, posiadającej doskonałe zdolności organizacyjne, mającej proaktywne podejście i bardzo dobre umiejętności rozwiązywania problemów.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę codziennych operacji domu oraz zarządzanie zatrudnionym w nim personelem. Kluczowe obowiązki obejmują wszystkie działania konieczne dla zapewnienia sprawnego funkcjonowania rezydencji pod względem organizacyjnym, administracyjnym oraz technologicznym, a także reagowanie na bieżące potrzeby Właścicieli.

Wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu zespołem, szkoleniu personelu oraz planowaniu i nadzorowaniu eventów.

Odpowiedni kandydat musi być także zaznajomiony z technologią oraz sprawnie posługiwać się arkuszami kalkulacyjnymi. To stanowisko jest odpowiednie dla kogoś, kto lubi tworzyć procesy i pracować systemowo, ale wykazuje się również elastycznością i umie funkcjonować w bardzo dynamicznym środowisku.

Miejsce pracy: okolice Warszawy, możliwe okazjonalne wyjazdy służbowe w Polsce i za granicę

Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i kompetencji

Kluczowe obowiązki obejmują:

  • Zarządzanie personelem rezydencji, w tym: szkolenie zespołu, planowanie i koordynowanie jego pracy, kontrola standardów, nadzorowanie urlopów i zwolnień pracowników;
  • Zapewnienie, że rezydencja/rezydencje są w stanie gotowości do użycia przez cały czas;
  • Sporządzanie list kontrolnych koniecznych do wykonania prac oraz ich nadzorowanie;
  • Identyfikację i nadzór nad różnymi projektami domowymi;
  • Aktywną współpracę przy różnych projektach z innymi pracownikami domu, Family Office oraz dostawcami usług;
  • Prowadzenie spisu przedmiotów osobistych Właścicieli i uzupełnianie zapasów w razie potrzeby;
  • Prowadzenie listy zatwierdzonych produktów artykułów domowych oraz kontrola zapasów;
  • Nadzorowanie zamówień dla rezydencji – uzyskiwanie zatwierdzenia oraz kontrola statusu dostaw;
  • Prowadzenie listy dostawców produktów i usług, budowanie relacji oraz nadzorowanie i zapewnienie wysokiego standardu dostaw dla rezydencji;
  • Kontrolę budżetu, prowadzenie ewidencji zapasów, analizowanie kosztów oraz przygotowywanie raportów dla Właścicieli;
  • Nadzór nad przygotowaniem rezydencji na okazjonalne przyjęcia oraz pobyty gości, koordynacja koniecznych prac i dostawców serwisów;
  • Kontrolę zabezpieczeń domu oraz dbałość o synchronizację wszystkich kont elektronicznych;
  • Sprawdzanie funkcjonalności systemów audio, wideo, telefonicznych i HVAC oraz organizowanie koniecznych napraw;
  • Stworzenie szczegółowego planu konserwacji oraz wszystkich harmonogramu utrzymania serwisów wszystkich systemów i wyposażenia rezydencji;
  • Utrzymanie systemu archiwizacji dla potrzeb rezydencji (np. umowy serwisowe, gwarancje, wykonawców itp.)
  • Pomoc w osobistych projektach Właścicieli.
  • Przygotowanie raportów aktywności oraz raportów aktualizacyjnych nieruchomości dla Właścicieli.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako Zarządca Rezydencji/ House Manager/ Majordomus lub w podobnej roli np. w branży hotelarskiej;
  • Doświadczenie w pracy z klientami HNWI;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Wysoką kulturę osobistą;
  • Wyjątkową dbałość o szczegóły;
  • Pozytywną energię i umiejętność budowania dobrej atmosfery;
  • Znajomość j. angielskiego i/lub włoskiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.