Etat Specjalista / Specjalistka ds. wynajmu nieruchomości komercyjnych

Firma: MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7957545, z dnia 2023-02-06

Aktualnie do naszego Działu Komercjalizacji poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko.

Specjalista / Specjalistka ds. wynajmu nieruchomości komercyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie klientów zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowych
    i usługowych

  • Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom, i powadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni,

  • Przygotowywanie ofert dla najemców,

  • Przygotowywanie dokumentów do zawierania umów najmu i aneksów,

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej najemców (umowy najmu, umowy cesji, gwarancje, polisy, itd.),

  • Wsparcie przy reprezentowaniu spółki w procesie negocjacji i renegocjacji umów najmu,

  • Utrzymywanie biznesowych relacji z najemcami poprzez monitorowanie ich potrzeb, spotkania indywidualne oraz koordynację ich współpracy z poszczególnymi działami spółki,

  • Współpraca z Działem Technicznym w zakresie niezbędnym do realizacji celów działu komercjalizacji (przekazania lokalów, działania na rzecz najemców),

  • Utrzymywanie relacji z organizacjami branżowymi oraz lokalnymi przedstawicielstwami izb przemysłowo-handlowych oraz agencjami nieruchomości komercyjnych w zakresie pozyskiwania informacji i kontaktów do potencjalnych najemców.

  • Bieżące kontakty z najemcami,

  • Sporządzanie raportów i analiz,

  • Realizacja założonych planów,

  • Stała współpraca z innymi działami spółki,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 3- letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni komercyjnych,

  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych,

  • Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji,

  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywny,

  • Biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub umowy b2b oraz wynagrodzenie prowizyjne

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,