kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest Spółką deweloperską zajmującą się budową i sprzedażą nieruchomości. W swojej działalności od 2003 roku wybudowała i sprzedała ok. 1500 lokali w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TRAKCJA S.A.

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRK7/KB/Wawa/02/2023
Opis stanowiska:
  • Realizacja budów na terenie całego kraju zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego;
  • Uczestnictwo w przygotowaniu ofert do przetargu;
  • Praca z zapytaniami ofertowymi – pozyskiwanie, zestawienia i weryfikacja ofert materiałowych, usługodawczych i podwykonawczych;
  • Stała kontrola i koordynacja wykonywanych prac przez własne brygady i zatrudnione firmy podwykonawcze, szczególnie w zakresie terminowości, zgodności z projektem i jakości wykonania;
  • Nadzorowanie analizy dokumentacji (przyjęcie stosownej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu);
  • Wykonanie i aktualizacja uzgodnionego i zaakceptowanego budżetu budowy;
  • Podział zakresu robót pomiędzy Kierownikami Robót, Inżynierami Budowy i Majstrami zgodnie z przyjętym harmonogramem robót, jak również pomiędzy pozostałą kadrą techniczną.
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na analogicznym Kierowniczym stanowisku;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Budownictwo);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz MS Project;
  • Doświadczenie w pracy z przepisami FIDIC;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Duża odpowiedzialność, samodzielność i sumienność;
  • Mobilność, otwartość na delegacje.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport);
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.