kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie miejsce pracy: Wyszków

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/23/0140
OBOWIĄZKI:
ODBIÓR I DOSTAWA PALET WEDŁUG PRZEZNACZENIA, SKANOWANIE I PRAWIDŁOWE ICH LOKOWANIE W SYSTEMIE ZGODNIE Z USTAWIENIEM W MIEJSCU SKŁADOWANIA, DBANIE O UTRZYMANIE CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI NA POWIERZONYM OBSZARZE PRACY, PRZYGOTOWANIE PALET DO WYSYŁKI (LINIA MOSCA I OWIJARKI PÓŁAUTOMATYCZNE), DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DO PRODUKCJI (FOLIA, KLEPKI, KARTONY ITP.) UTRZYMANIE CZYSTOŚCI OBSZARU PRACY, ZGŁASZANIE AWARII I USZKODZEŃ, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW P.POŻ I BHP. PRZESTRZEGANIE OBOWIĄZUJĄCYH PROCEDUR I INSTRUKCJI SZŚ. (SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : UPRAWNIENIE UDT NA WÓZKI JEZDNIOWE PODNOŚNIKOWE Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA Z WYŁACZENIEM WÓZKÓW Z WYSIĄGNIKIEM ORAZ WÓZKÓW Z OSOBĄ OBSŁUGUJĄCĄ PODNOSZONĄ WRAZ Z ŁADUNKIEM. ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI PRACY DRUKARNI

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie