kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/0171
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń na stanowisku pracy: kasa fiskalna, terminal, usługa paczki kurierskie, usługa rejestracja starterów. Przyjmowanie dostaw, składanie zamówień. Przyjmowanie reklamacji, wystawianie faktur. Sprawdzanie terminów przydatności. Wykładanie towarów na sklepowe półki, przygotowanie ich do sprzedaży. Zachowanie standardów sieci, doradztwo w zakresie wyboru towarów i usług, udzielanie informacji. Obsługa usługi lotto. Godz. 10-18, 12-20. Alg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku