kandydatów

Etat Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników

Firma: AsstrA Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Od ponad 26 lat AsstrA oferuje pełen zakres usług transportowych i logistycznych: spedycja, usługi celne, ubezpieczenie ładunków, import i eksport, magazynowanie. Obecna w 23 krajach, naszych 1200 pracowników pracuje w Europie, w krajach WNP (Wspólnota Niepodległych Państw) i w Azji. Dzięki szybkiemu rozwojowi naszej działalności oraz otwarciu nowych biur w Europie i Azji, oferujemy Państwu duże możliwości rozwoju kariery, a także zdobycia nowych umiejętności w dziedzinie logistyki.

AsstrA zaprasza do pracy w ambitnym zespole!

Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników

Location: Warszawa

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie możliwości transportowych dla potrzeb biznesowych;
  • Poszukiwanie i angażowanie nowych przewoźników;
  • Budowanie/utrzymywanie efektywnych relacji z przewoźnikami;
  • Negocjacje z przewoźnikami w celu osiągnięcia jak najlepszego zakupu;
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwój bazy danych przewoźników;
  • Kontrola jakości usług przewoźników;
  • Ciągłe udoskonalanie form i metod pracy z przewoźnikami.
Aplikuj, jeśli masz:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności negocjacyjne na dobrym poziomie;
  • Znajomość języka angielskiego (będzie atutem);
  • Znajomość rynku, w tym innowacyjności, poziomu cen;
  • Motywację do pracy;
  • Nastawienie na osiąganie wyników.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy dzięki pracy w wielokulturowym i dynamicznym środowisku;
  • Rozwój zawodowy, zadania pełne wyzwań;
  • Indywidualny plan on-boardingu i opiekuna;
  • Okres próbny - 3 miesiące;
  • Godziny pracy: 08.00 - 16:30;
  • Możliwość pracy zdalnej/home office po okresie próbnym;
  • Podróże służbowe: możliwe wewnątrz kraju lub za granicą;
  • Wynagrodzenie: omawiane bezpośrednio z przełożonym;
  • Szwajcarskie wakacje dla TOP Pracowników.